Zespół alpinistyczny

  • Alpine Services Division oferuje usługi w wykonaniu sprawdzonego zespołu fachowców w dziedzinie alpinistyki. Posiadają oni międzynarodowe uprawnienia IRATA, dokumenty uprawniające do prac na wysokości, obowiązkowe badania lekarskie, szkolenia BHP oraz wieloletnie doświadczenie alpinistyczne i zawodowe. Przechodzą także szkolenia Urzędu Dozoru Technicznego z obsługi urządzeń i maszyn specjalistycznych, (np. podesty ruchome) oraz hydraulicznych podnośników samochodowych (HDS). Wielu z nich dodatkowo posiada uprawnienia do prac w energetyce do 1 kW i bez ograniczeń, a także uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP).
  • Fachowcy dysponujący doświadczeniem i arsenałem nowoczesnego sprzętu alpinistycznego i czyszczącego potrafią przeanalizować specyfikę zlecenia i doradzić najbardziej efektywną metodę sprzątania. Wezmą pod uwagę nie tylko architekturę budynku i rodzaj elewacji, ale też szereg dodatkowych czynników: stopień zabrudzenia i jego charakter, lokalizację obiektu, warunki i procedury obowiązujące na terenie danego centrum handlowego oraz oczywiście budżet Klienta. Optymalnie dobrana usługa pozwala nie tylko skutecznie usunąć brud i zapobiec powstawaniu trwałych przebarwień czy wręcz uszkodzeń elewacji, ale też uniknąć ryzyka zagrożeń podczas prac na wysokości i związanych z tym konsekwencji prawnych.
  • 80% ekipy to osoby z wykształceniem wyższym technicznym inżynierskim, w związku z tym potrafimy rozwiązać każdy problem napotkany podczas zlecenia. Pracownicy wysokościowi to nie tylko kompetentni zawodowcy, ale też alpiniści z zamiłowania: większość z nich hobbystycznie uprawia wspinaczkę wysokogórską, a ekstremalne wyprawy w Alpy, Andy czy Himalaje to ich życiowa pasja.
X

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

    Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne