USŁUGI ALPINISTYCZNE
prace na wysokości dla różnych branż

Usługi alpinistyczne

 • Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w pracach na wysokości. Oferujemy pełne wsparcie w wielu usługach, które wymagają użycia technik alpinistycznych. Korzystamy z dostępu linowego, specjalistycznych rusztowań oraz podestów ruchomych. 
 • Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego trudno dostępnego miejsca, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, niezależnie od jego przeznaczenia oraz wysokości. 
 • Pracujemy w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia.
 • Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, zapewniającą Państwu profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne szkolenia i dokumenty uprawniające do prac na wysokościach oraz doświadczenie alpinistyczne i zawodowe.
X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne