Prowadzimy 30 000 spraw
ubezpieczeniowych rocznie

Doradztwo ubezpieczeniowe

Wiemy z doświadczenia, że żywe relacje wznoszą współpracę na wyższy poziom zaufania i efektywności. Dlatego tworzymy bliskie relacje z Klientami również w zakresie ubezpieczeń. Obserwując dynamiczne zmiany na rynku dbamy o to, aby Partnerzy korzystający z oferowanych przez nas usług doradztwa ubezpieczeniowego, otrzymali program ubezpieczeniowy „szyty na miarę” – zoptymalizowany i dopasowany do realnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Stosujemy nowatorskie metody, stawiamy na wyszkoloną i zaangażowaną kadrę, ciągle poprawiając jakość świadczonych usług. Zapewniamy, że z nami zrealizują Państwo  swoje założenia, bez zbędnych nakładów personalnych i finansowych.

Wypracowanie tych założeń to lata pracy nad poziomem usług spełniających oczekiwania rynkowe. Dzisiaj możemy powiedzieć, że specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej przedsiębiorstw prywatnych i państwowych, instytucji sektora finansów publicznych oraz dużych Klientów o międzynarodowym zasięgu działania.

Przykładamy dużą wagę do skutecznego zarządzania wdrożonym programem ubezpieczeniowym, działamy w tym zakresie poprzez:

  • Zwiększenie efektywność ochrony ubezpieczeniowej przez wyeliminowanie wielokrotnego transferu ryzyka na ubezpieczyciela.
  • Uszczelnienie ochrony ubezpieczeniowej w sposób minimalizujący podatność przedsiębiorstwa  na niespodziewane zdarzenia losowe oraz nieprzewidziane negatywne skutki podejmowanych działań biznesowych.
  • Nadzór nad likwidacją szkody od jej zgłoszenia do czasu wypłaty odszkodowania, weryfikację decyzji odszkodowawczych, pomoc prawną przy ewentualnym sporze z zakładem ubezpieczeń.
  • Prewencję ubezpieczeniową obejmującą wsparcie w pozyskaniu funduszy prewencyjnych, lustrację ryzyka, szkolenia.
  • Opiniowanie polis dostawców, kontrahentów, a także podwykonawców, co umożliwia zabezpieczenie się przed ryzykiem poniesienia strat finansowych.
  • Opracowanie pokrycia ubezpieczeniowego dla nowych i nieszablonowych obszarów działalności przedsiębiorstwa.
  • Stosowany konsekwentnie monitoring płatności składek ubezpieczeniowych, doprowadzenie do terminowego regulowania płatności oraz przypominanie o zbliżających się okresach płatności i wypłat w przypadku odszkodowań.


Korzyści:

  • Program ubezpieczeniowy opracowany na podstawie historii zdarzeń w przedsiębiorstwie
  • Audyt i dobór optymalnego ubezpieczyciela
  • Wdrożenie rozwiązań prewencyjnych


Wiemy jak ważna jest rozmowa, dlatego zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości.
 

Usługi realizuje Brokers Union Sp. z o.o.

X