Prowadzimy 30 000 spraw
ubezpieczeniowych rocznie

Doradztwo ubezpieczeniowe

Wiemy z doświadczenia, że żywe relacje wznoszą współpracę na wyższy poziom zaufania i efektywności. Dlatego tworzymy bliskie relacje z Klientami również w zakresie ubezpieczeń. Obserwując dynamiczne zmiany na rynku dbamy o to, aby Partnerzy korzystający z oferowanych przez nas usług doradztwa ubezpieczeniowego, otrzymali program ubezpieczeniowy „szyty na miarę” – zoptymalizowany i dopasowany do realnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Stosujemy nowatorskie metody, stawiamy na wyszkoloną i zaangażowaną kadrę, ciągle poprawiając jakość świadczonych usług. Zapewniamy, że z nami zrealizują Państwo  swoje założenia, bez zbędnych nakładów personalnych i finansowych.

Wypracowanie tych założeń to lata pracy nad poziomem usług spełniających oczekiwania rynkowe. Dzisiaj możemy powiedzieć, że specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej przedsiębiorstw prywatnych i państwowych, instytucji sektora finansów publicznych oraz dużych Klientów o międzynarodowym zasięgu działania.

Przykładamy dużą wagę do skutecznego zarządzania wdrożonym programem ubezpieczeniowym, działamy w tym zakresie poprzez:

 • Zwiększenie efektywność ochrony ubezpieczeniowej przez wyeliminowanie wielokrotnego transferu ryzyka na ubezpieczyciela.
 • Uszczelnienie ochrony ubezpieczeniowej w sposób minimalizujący podatność przedsiębiorstwa  na niespodziewane zdarzenia losowe oraz nieprzewidziane negatywne skutki podejmowanych działań biznesowych.
 • Nadzór nad likwidacją szkody od jej zgłoszenia do czasu wypłaty odszkodowania, weryfikację decyzji odszkodowawczych, pomoc prawną przy ewentualnym sporze z zakładem ubezpieczeń.
 • Prewencję ubezpieczeniową obejmującą wsparcie w pozyskaniu funduszy prewencyjnych, lustrację ryzyka, szkolenia.
 • Opiniowanie polis dostawców, kontrahentów, a także podwykonawców, co umożliwia zabezpieczenie się przed ryzykiem poniesienia strat finansowych.
 • Opracowanie pokrycia ubezpieczeniowego dla nowych i nieszablonowych obszarów działalności przedsiębiorstwa.
 • Stosowany konsekwentnie monitoring płatności składek ubezpieczeniowych, doprowadzenie do terminowego regulowania płatności oraz przypominanie o zbliżających się okresach płatności i wypłat w przypadku odszkodowań.


Korzyści:

 • Program ubezpieczeniowy opracowany na podstawie historii zdarzeń w przedsiębiorstwie
 • Audyt i dobór optymalnego ubezpieczyciela
 • Wdrożenie rozwiązań prewencyjnych


Wiemy jak ważna jest rozmowa, dlatego zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości.
 

Usługi realizuje Brokers Union Sp. z o.o.

X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne