Szybkie rekrutacje

W czasie epidemii utrzymanie kompletu załogi w branży handlowej czy logistycznej jest nie lada wyzwaniem. Ułatwiamy naszym klientom utrzymanie ciągłości procesów zapewniając personel w krótkim czasie. Usługę realizujemy kompleksowo, wraz z niezbędną dokumentacją i badaniami lekarskimi.

 

Szybkie rekrutacje

W ciągu kilku dni rekrutujemy potrzebne grupy pracowników oraz przygotowujemy wymaganą prawem dokumentację do bezpośredniego zatrudnienia. Usługę realizujemy w całej Polsce, w oparciu o obcokrajowców z prawem pobytu i pracy oraz niezbędnymi badaniami lekarskimi. Wspieramy procesy logistyczne klientów dostarczając pracowników niezbędnych do realizacji zadań niecierpiących zwłoki.

 

Mobilne grupy wsparcia

Kierujemy do klienta mobilne grupy wsparcia, które jednorazowo lub na stałe realizują proces obsługi bądź kompletacji towaru. Pracownicy posiadają doświadczenie i umiejętności do realizacji zleconych prac oraz aktualne książeczki sanitarno-epidemiologiczne.

 

Wsparcie procesów logistycznych

Realizujemy natychmiastowe wsparcie procesów logistycznych dostępne na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego i wielkopolskiego. Wraz z grupą dostarczamy lidera grupy odpowiedzialnego za komunikację z pozostałymi członkami zespołu, bieżąco raportującego stan prac koordynatorowi klienta.

 

Kontakt
email: cc(dot)info(at)impel(dot)pl

tel: 800 190 911