17 000 000 m²
powierzchni
sprzątamy codziennie

Usługi sprzątania

W ramach obsługi nieruchomości pomagamy w codziennych obowiązkach, dbając o higienę i porządek wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu. Dopasowujemy się do Klientów, oferując indywidualną usługę utrzymania czystości zgodną z ich oczekiwaniami. Nasza działalność obejmuje dwa obszary: sprzątanie standardowe i usługę sprzątania premium. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w obiektach handlowych oraz w branży przemysłu spożywczego.

Poza codziennym utrzymaniem czystości oferujemy szereg usług specjalistycznych. Przy ich realizacji stosujemy profesjonalny sprzęt, nowoczesne technologie i przede wszystkim zapewniamy sprawdzonych i przeszkolonych pracowników.

Usługi realizowane są zgodnie z normami jakościowymi.

W ramach usług porządkowo-czystościowych realizowanych przez spółki z Grupy Impel zostały wydzielone prace na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych (alpinizm przemysłowy). Usługi alpinistyczne wykonuje spółka Climbex S.A. poprzez wydzielony dział Alpine Services.

 

Korzyści:

 • Doświadczenie – umiejętność optymalizacji wydzielonego obszaru utrzymania czystości.
 • Gwarancja jakości – wykonanie usługi sprzątania na zadeklarowanym poziomie.
 • Sprawna obsługa – rozwiązania informatyczne pozwalające na właściwą kontrolę nad realizacją kontraktu poprzez dostęp do Contact Center oraz stały kontakt z kierownikiem obiektu.
 • Spokój społeczny - doświadczenie w restrukturyzacji oraz w przejmowaniu pracowników na zasadach art. 23 KP.


Usługi wykonują: Impel Facility Services Sp. z o.o., DC System Sp. z o.o., Impel System Sp. z o.o., Climbex S.A.

X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne