17 000 000 m² powierzchni
sprzątamy codziennie

Usługi sprzątania

W ramach obsługi nieruchomości pomagamy w codziennych obowiązkach, dbając o higienę i porządek wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu. Dopasowujemy się do Klientów, oferując indywidualną usługę utrzymania czystości zgodną z ich oczekiwaniami. Nasza działalność obejmuje dwa obszary: sprzątanie standardowe i usługę sprzątania premium. Specjalizujemy się w utrzymaniu czystości w obiektach handlowych oraz w branży przemysłu spożywczego.

Poza codziennym utrzymaniem czystości oferujemy szereg usług specjalistycznych. Przy ich realizacji stosujemy profesjonalny sprzęt, nowoczesne technologie i przede wszystkim zapewniamy sprawdzonych i przeszkolonych pracowników.

Usługi realizowane są zgodnie z normami jakościowymi.

W ramach usług porządkowo-czystościowych realizowanych przez spółki z Grupy Impel zostały wydzielone prace na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych (alpinizm przemysłowy). Usługi alpinistyczne wykonuje Impel Food Hygiene Tech Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. pod marką Impel Alpine Services.

 

Korzyści:

  • Doświadczenie – umiejętność optymalizacji wydzielonego obszaru utrzymania czystości.
  • Gwarancja jakości – wykonanie usługi sprzątania na zadeklarowanym poziomie.
  • Sprawna obsługa – rozwiązania informatyczne pozwalające na właściwą kontrolę nad realizacją kontraktu poprzez dostęp do Contact Center oraz stały kontakt z kierownikiem obiektu.
  • Spokój społeczny - doświadczenie w restrukturyzacji oraz w przejmowaniu pracowników na zasadach art. 23 KP.


Usługi wykonują: Impel Facility Services Sp. z o.o., DC System "Company" Sp. z o.o. sp. k., Impel Market System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K., Impel Food Hygiene Tech Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

X