Czyszczenie
przemysłowe
Specjalistyczne usługi dla przemysłu

Sprzątanie dla przemysłu

Posiadamy odpowiednie rozwiązania w obszarze usług utrzymania czystości w branży przemysłowej. Posiadamy zdolność i doświadczenie do podjęcia dużych, złożonych oraz nietypowych projektów sprzątania budynków i terenów przyległych. Uwzględniając specyfikę każdego z obiektów i dostosowując zakres usług do bieżących potrzeb Klienta, każdorazowo modyfikujemy ofertę do odpowiedniego wariantu - dla każdej lokalizacji, różnego rodzaju budynków i powierzchni. Organizację pracy dostosowujemy do cyklu produkcji oraz jej sezonowości.

Specjalizujemy się w czyszczeniu infrastruktury przemysłowej, pomieszczeń przemysłowych i zbiorników magazynowych. Firma Climbex to lider na polskim rynku w zakresie podciśnieniowego usuwania substancji, takich jak materiały sypkie, szlamy, ciecze, w tym materiały niebezpieczne.


Sprawdzone rozwiązania dla przemysłu:

 • generalne sprzątanie budynków zakładu, obszarów produkcyjnych, itp.,
 • czyszczenie instalacji przemysłowych, w tym: czyszczenie silosów, zbiorników, lakierni, kanałów spalin, konstrukcji nośnych, czyszczenie instalacji technologicznych w elektrowniach, cementowniach, hutach, zakładach chemicznych i petrochemicznych, spożywczych, celulozowych i wodno-kanalizacyjnych,
 • realizacja prac w strefach zagrożonych wybuchem i czynnikami chemicznymi,
 • usługi alpinistyczne.


Korzyści:

 • Doświadczenie - znajomość potrzeb i oczekiwań klientów z sektora przemysłowego.
 • Gwarancja jakości - zachowania ciągłości produkcyjnej poprzez dostosowanie pracy i technologii do charakteru obiektu.
 • Kompleksowa obsługa - utrzymanie czystości w obszarach pozaprodukcyjnych.
 • Spokój społeczny - doświadczenie w restrukturyzacji oraz w przejmowaniu pracowników na zasadach art. 23' KP.


Usługi wykonuje: Impel Facility Services Sp. z o.o. oraz Climbex S.A.

X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne