Obsługujemy ponad 250 placówek medycznych
jesteśmy liderem w usługach dla branży szpitalnictwa

Służba zdrowia

Menedżerowie zarządzający placówkami służby zdrowia muszą sprostać wysokim wymaganiom – zapewnić odpowiednie warunki pacjentom przebywającym na leczeniu, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Zadanie to jest na tyle absorbujące, że zasadnym staje się fakt przekazywania działalności pobocznej w ręce profesjonalistów. 

Wychodząc naprzeciw, oferujemy naszym Klientom szeroki pakiet usług dla placówek medycznych, zawierający usługi sprzątające, doradztwo ubezpieczenioweusługi medyczneusługi opieki nad pacjentem jak również catering oraz rental pościeli i odzieży. Pomagamy skupić się na tym, co najważniejsze – na ludzkim zdrowiu.


Korzyści:

 • Współpraca z doświadczonym dostawcą usług w branży szpitalnictwa.
 • Usługi dostosowane do panujących warunków i obowiązujących norm w placówce medycznej.
 • Wdrażanie nowych rozwiązań, optymalizujących koszty utrzymania infrastruktury szpitalnej.
   
X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne

Pakiet usług