Remonty
i inwestycje
jakość na czas

Remonty / inwestycje

Generalne wykonawstwo

Oferujemy usługi budowlane, począwszy od generalnego wykonawstwa po nadzory inwestorskie oraz prace wykończeniowe i instalacyjne. Usługi budowlane realizujemy dla wszelkiego typu obiektów - biurowców komercyjnych, budownictwa mieszkaniowego, obiektów przemysłowych i inżynieryjnych, czy obiektów użyteczności publicznej. Typowo budowlane projekty łączymy z pracami instalacyjnymi i wyposażaniem obiektów we wszelką niezbędną infrastrukturę mediów czy też różnego typu instalacje teletechniczne.

 

Wykańczanie wnętrz

Zmieniamy wnętrza nieruchomości ze stanu surowego do stanu umożliwiającego bezpieczne użytkowanie pomieszczeń. Realizujemy projekty z zakresu budowlanki wykończeniowej, aranżacji wnętrz i wyposażania pomieszczeń we wszelkiego rodzaju okładziny ścienne i podłogowe oraz zabudowy meblowe.

 

Remonty i adaptacje

Naszą domeną są także usługi związane z remontami, przebudową i rozbudową nieruchomości. Wszelkie prace adaptacyjne realizujemy zgodnie z wymogami prawa budowlanego i normami jakości wymaganymi przez zleceniodawcę. Przy tym dostosowujemy wszelkie instalacje i ciągi komunikacyjne na nieruchomości do rygorystycznych wymogów ochrony przeciwpożarowej.

 

Przebudowa architektury zabytkowej

Dużym wyzwaniem są dla nas projekty budowlane na architekturze zabytkowej, gdzie wymogi prawne i jakościowe dotyczące bezpieczeństwa muszą być pogodzone zarówno z komfortem użytkowania takiej infrastruktury, jaki i z wymogami zachowania określonych walorów estetycznych wynikających z wartości historycznej danej nieruchomości.

 

Nasze realizacje mają charakter kompleksowy i wykonujemy je dla wszystkich branż na rynku. Zatrudniamy wielu inżynierów z wieloletnim doświadczeniem oraz sztab specjalistów z różnego rodzaju uprawnieniami technicznymi i budowlanymi. Współpracujmy z biurami projektowymi i dostawcami nowych technologii. Posiadamy podpisane umowy dystrybucyjne z liderami na rynku producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych, dzięki czemu mamy zapewniony stale obsługiwany proces logistyczny w realizowanych projektach. Zajmujemy się także sprzątaniem po remontach i budowach.

 

W ramach usług remontowo-inwestycyjnych i związanych z wyposażeniem obiektów zapewniamy doradztwo i wykonawstwo w zakresie:

 • instalacji sanitarnych, w tym klimatyzacji i wentylacji,
 • instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
 • przebudowy placówek,
 • robót ogólnobudowlanych i wykończeniowych,
 • wykładzin dywanowych w rolkach i płytkach, w tym wg indywidualnego projektu,
 • wykładzin elastycznych w rolkach i płytkach,
 • podłóg technicznych,
 • sufitów podwieszanych,
 • tapet i profesjonalnych farb,
 • mebli biurowych i hotelowych.

 

Korzyści:

 • Sprawna i terminowa realizacja inwestycji.
 • Dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań.
 • Wsparcie w procesie odbiorów budowlanych.
 • Doradztwo w obszarze projektowania i wykonawstwa.

 

Usługi wykonuje: Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k. oraz Construct Solutions Sp. z o.o.

X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne