Wspieramy
utrzymanie ruchu
nasze rozwiązania usprawniają procesy

Usługi dla przemysłu

Przemysł w Polsce to branża o zróżnicowanych potrzebach i wysokich wymaganiach. Dbałość o sprzęt, infrastrukturę, a przede wszystkim zapewnienie odpowiednich warunków pracownikom, jest nie lada wyzwaniem dla osób zarządzających podmiotami.  Zapewnienie ciągłości produkcji  i wyeliminowanie postojów, są czynnikami determinującymi dobór dostawców. Rozumiejąc te potrzeby oferujemy szereg usług, które zaspokoją Państwa oczekiwania, i są dostosowane do wymagań branżowych. Wśród nich znajdują usługi cateringowe, wynajem i serwis odzieży roboczej, dostawy produktów BHP jak również usługi sprzątania oraz doradztwa ubezpieczeniowego.


Korzyści:

 • Pakiet usług dostoswany do potrzeb branży.
 • Czas usług dopasowany do cyklu działalności zakładów przemysłowych.
 • Stały i kompleksowy monitoring jakości świadczonych usług.
 • Szybka reakcja w sytuacjach nagłych i awaryjnych.
   
X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne

Pakiet usług