Jesteśmy liderem
na rynku utrzymania higieny
w zakładach przetwórstwa mięsnego

Przemysł spożywczy

Branża przemysłu spożywczego jest jedną z najważniejszych gałęzi gospodarki Polski. Branża stale się rozwija i przechodzi obecnie wiele zmian - fuzje i przejęcia. Przemysł spożywczy jest branżą bardzo wymagającą pod względem zachowania norm sanitarnych. Normy przekładają się na jakość wytwarzanych produktów, a tym samym na satysfakcję końcowego konsumenta. Aby sprawnie zarządzać procesem produkcyjnym, przygotowaliśmy pakiet usług usprawniający te procesy.

Naszym Klientom zapewniamy dostawy produktów BHP i środków czystości, usługi cateringowe i sprzątające. Oprócz tego oferujemy również usługi doradztwa ubezpieczeniowego, usługi prania oraz wynajmu i serwisu odzieży, a także usługi rekrutacji. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.


Korzyści:

 • Współpraca z doświadczonym i sprawdzonym partnerem.
 • Przeszkolony i dedykowany personel.
 • Usługi realizowane wg przyjętych w branży standardów i norm jakościowych.
 • Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, w celu sprawnego zarzadzania obszarami usług.
   
X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne

Pakiet usług