40 000 posiłków
dostarczamy każdego dnia

Usługi cateringowe

Od lat tworzymy nowoczesny catering odpowiadający potrzebom naszych Klientów. Coraz większa świadomość konsumentów w zakresie odżywiania oraz żywienia zbiorowego napędza nas do ciągłego rozwoju. Z każdym dniem nabieramy nowych doświadczeń, które z satysfakcją łączymy z nowymi trendami w cateringu. Niezależnie od branży wdrażamy efektywne oraz nowatorskie rozwiązania stojąc na straży różnorodności, dobrego smaku i estetyki podania potraw. Wszystkie oferowane przez nas posiłki przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Usługi cateringowe mogą być realizowane samodzielnie bądź stanowić świetne uzupełnienie pozostałych działań prowadzonych w ramach kompleksowej obsługi nieruchomości.
 

 • Prowadzimy kantyny, bufety i stołówki pracownicze w zakładach przemysłowych, biurowcach i innych obiektach użyteczności publicznej.
 • W zakładach przemysłowych zapewniamy dobrze zbilansowane posiłek profilaktyczne i regeneracyjne oraz inne formy żywienia.
 • W placówkach służby zdrowia nasze posiłki są dostosowane do specjalistycznych diet i spełniają wszelkie reżimy sanitarne. Standaryzujemy menu szpitalne oraz systemy wyżywienia według przepisanych diet.
 • W Domach Pomocy Społecznej serwujemy domową kuchnię dostosowaną do zaleceń lekarskich. Pieczemy ciasta, przyrządzamy potrawy regionalne  i tradycyjne dania świąteczne.
 • W szkołach oferujemy jadłospisy, które zapewniają dzieciom odpowiednio zbilansowane, urozmaicone i zdrowe odżywianie – pamiętamy o gustach młodych klientów.
 • Oferujemy usługi party service, które obejmują całkowitą organizację różnorodnych imprez.


Korzyści:

 • Wygoda – przejmujemy cały proces produkcji i dostarczania posiłków.
 • Najnowsze rozwiązania – korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.
 • Bezpieczeństwo – przestrzegamy obowiązujących norm jakości, norm sanitarnych oraz przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Działamy zgodnie z ISO 22 000:2005 oraz wymaganiami HACCP.
 • Zróżnicowane menu – dostosowujemy posiłki do zalecanych diet, wymagań w zakresie kaloryczności oraz trendów kulinarnych.
 • Usługi dodatkowe – organizujemy imprezy okolicznościowe, zapewniamy pełna obsługę organizacyjną (nagłośnienie, scenariusz, oprawę artystyczną) oraz cateringową.
   

Usługi wykonuje: Impel Catering Sp. z o.o.

 

uczestniczymy w inicjatywie:

X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne