Catering przemysł

W zakładach przemysłowych, prowadzimy stołówki pracownicze i bufety zapewniające sprawną obsługę w trakcie przerw. Pracownikom z wysokim wydatkiem energetycznym dostarczamy posiłki regeneracyjne w ustalonej z pracodawcą formie.

Do Klienta podchodzimy indywidualnie, każda prowadzona przez nas placówka jest inna, zaprojektowana tak, aby w pełni zaspokajać potrzeby konsumentów. Pomimo różnic w obiektach zawsze utrzymujemy ten sam – wysoki standard obsługi i jakości wydawanych posiłków.


Korzyści:

 • Indywidualne podejście – sposób dystrybucji dostosowany do potrzeb placówki, aby umożliwić pracownikom spożycie posiłku podczas ograniczonej przerwy w pracy.
 • Dogodne formy rozliczeń za posiłki – współfinansowanie, karty żywieniowe itp.
 • Kompleksowe usługi party service – pełna organizacja różnorodnych imprez firmowych, okolicznościowych i integracyjnych (zarówno od strony gastronomicznej jak i organizacyjnej).
 • Atrakcyjne menu – smaczne, zbilansowane i różnorodne posiłki, których jakość gwarantowana jest standardami HACCP oraz ISO.


Usługi wykonuje: Impel Catering Sp. z o.o. S.K

X

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel Facility Services Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Impel Facility Services).

  W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

  Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych w związku z wysłaniem przez Panią/Pana wiadomości drogą elektroniczną oraz w celach marketingowych, o ile wyrazi Pani/Pan na nie zgodę.

  Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych >Województwo:


Inne tematy:
Marketing
PR
Obsługa Klienta
Inne