Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Zapraszamy na Forum Rynku Zdrowia

27 września 2016

outsourcing częścią procesów szpitalaJuż 26-27 października 2016 r. odbędzie się XII Forum Rynku Zdrowia. Jest to jedna z najbardziej reprezentatywnych debat o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Od wielu lat Impel jako lider na rynku usług outsourcingowych dla placówek medycznych uczestniczy aktywnie w tym wydarzeniu.

Nasi przedstawiciele biorą udział w debatach na aktualne tematy związane z rynkiem usług dla służby zdrowia. Polecamy szczególnie panel dyskusyjny "Zdrowy szpital. Prawo, finanse, zarządzanie szpitalami - wybrane zagadnienia", który odbędzie się o godzinie 15:45-17:00 w pierwszym dniu forum. Uczestnikiem tej debaty będzie wiceprezes zarządu Impel S.A. Bogdan Dzik, odpowiedzialny za obszar FM. Podczas dyskusji zostaną poruszone trudne kwestie zmian zachodzących obecnie na rynku pracy, zarówno prawnych, takich jak podwyżki płac minimalnych i stawek godzinowych, jak również i społecznych – czyli zmiana z rynku pracodawcy na rynek pracownika oraz problemy związane z zatrudnianiem odpowiedniej kadry.
 

Szczegółowe informacje o Forum Rynku Zdrowia.