Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

X edycja FORUM ZAKUPY już za tydzień!

29 maja 2017
Już za tydzień X edycja FORUM ZAKUPY, gdzie najlepszymi praktykami będą się dzielić Zakupowcy – Zawodowcy  z największych firm produkcyjnych i usługowych w Polsce. Jest to również wyjątkowe miejsce, gdzie mają szanse spotkać się dwie strony procesu zakupowego, czyli Zamawiający – Dostawca. 
 
Doświadczenie  pokazuje, że procesy zakupowe stają się coraz bardziej skomplikowane, wymagają wsparcia informatycznego, zaangażowania wielu osób. Czy dobrze rozumiemy potrzeby Zamawiającego? Jakie popełniamy błędy w procesie zakupowym? Czy obecne zakupy w pełni spełniają oczekiwania Zamawiającego? 
W dyskusji na ten tematy weźmie udział Piotr Regulski , Wiceprezes ds. Handlowych spółek Impel Cleaning oraz Impel Security Polska, który podzieli się swoimi spostrzeżeniami jako wieloletni praktyk dostaw usług dla firm. „Zakupy w firmie, to dzisiaj złożone procesy, oparte na pewnych schematach. Ale czy te działania są optymalne? Czy stosowane narzędzia, procedury, systemy pozwalają na dostarczanie oczekiwanych produktów i usług? Odpowiadając na te oraz inne pytania, chciałbym rozpocząć dyskusję i przedstawić punkt widzenia zarówno dostawcy, jak i firmy, która również prowadzi własne procesy zakupowe” – mówi Piotr Regulski.
 
Na FORUM ZAKUPY  zapraszamy w środę 31.05.2017 r. o godzinie 15:10 http://forum-zakupy.com/program/, Hotel Courtyard by Marriott, ul Żwirki i Wigury 1.
 
Do zobaczenia!