Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Usługi alpinistyczne w ofercie Impel Facility Management

27 kwietnia 2016

W ramach usług porządkowo-czystościowych realizowanych przez spółki z Grupy Impel zostały wydzielone prace na wysokościach przy użyciu technik alpinistycznych (alpinizm przemysłowy). Usługi alpinistyczne wykonuje Impel Food Hygiene Company Sp. z o.o. Sp. k. pod marką Impel Alpine Services.

 

Osobą odpowiedzialną za koordynację i realizację usług jest Pan Piotr Gawryszewski. Ma on ponad 10-letnie doświadczenie w branży, a o wysokiej jakości realizacji usług świadczy grono stałych i zadowolonych Klientów.

 

Usługi wykonuje zespół profesjonalistów w dziedzinie alpinistyki. Posiadają oni międzynarodowe uprawnienia IRATA, wszelkie niezbędne szkolenia i dokumenty uprawniające do prac na wysokościach oraz długoletnie doświadczenie alpinistyczne i zawodowe. Firma posiada ubezpieczenie OC.

 

Usługi alpinistyczne są kolejnym krokiem w poszerzaniu oferty Impel Facility Management, jak również odpowiedzią na szerokie zapotrzebowanie rynku. Coraz więcej obiektów, które wymagają użycia specjalistycznych technik alpinistycznych, oczekuje indywidualnej obsługi przez pewnego i godnego zaufania partnera biznesowego.