Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Usługa cateringowa Party Service dla BNY Mellon.

13 czerwca 2017

Impel Catering – Party Service świadczył kompleksową usługę cateringową w dniu 12 czerwca br. dla firmy BNY Mellon - The Investments Company for the World.

W wieczornym evencie udział wzięło ponad 600 osób, obsługiwanych przez ponad 30 kelnerów anglojęzycznych.

Oficjalna gala zaczęła się o godzinie 18:00 , gdzie na wszystkich gości czekał Wellcome Drink, następnie każdy mógł skorzystać z czterech barów na których serwowane były wina hiszpańskie oraz szeroka gama piw. Później na uczestników czekała niesamowita odsłona barw i zapachów z serwowanych przekąsek.

Przygotowany catering to typowe standing party przy wykorzystaniu tylko finger food na słono i słodko.

W menu znalazły się m. in. takie pozycje jak: lekko pikantny siekany wędzony łosoś z sosem z awokado z papryczką chili i kolendrą, plastry pieczonej wołowiny na grzance ziołowej z rukolą, krewetka z serem Halumi i ananasem, babeczki ze szpinakiem i serem ricotta, comber jagnięcy w marynacie z musztardy i rozmarynu, krem Brule z sałatką z truskawek i tłuczonego pieprzu, tiramisu z sosem kawowym i kardamonem.

Łącznie kucharze przygotowali na ten wieczór: 8000 sztuk fingerów.

W ten wyjątkowy wieczór goście BNY Mellon mogli podziwiać pokaz fontanny na wrocławskiej Pergoli, nie opuszczając przy tym swojej imprezy, ponieważ catering odbywał się również na zewnątrz Centrum Kongresowego.