Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Udział Impel-a w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w ramach XX Zjazdu PSPE - relacja

24 kwietnia 2017

W dniach 20-23 kwietnia 2017 r. w Wiśle odbyła się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w ramach XX Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych (PSPE). Tematyka wydarzenia poświęcona była aspektom prewencji zakażeń szpitalnych, które były prezentowane podczas sesji plenarnych i spotkań z ekspertami.

Konferencja skierowana do środowiska pielęgniarek epidemiologicznych.

Impel Cleaning jako członek wspierający Stowarzyszenie, był jeden z partnerów wydarzenia reprezentowany przez przedstawicieli obszaru operacyjno-handlowego: Katarzynę Wentrys i Dominikę Kozioł przedstawicielki Działu Handlowego oraz Agnieszkę Maślankę – Menedżera Regionu w Rzeszowie.

Uczestnictwo w konferencji było dla nas wspólną wymianą spostrzeżeń dotyczących różnych problemów pojawiających się w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego i spraw dotyczących środowiska pracy pielęgniarki epidemiologicznej.

Prezentowaliśmy własne stoisko wystawiennicze, które było miejscem rozmów z pielęgniarkami epidemiologicznymi z całej Polski, rozmawialiśmy na temat oczekiwań i problemów związanych z bieżąca higieną w obszarze epidemiologii. Przedstawiliśmy szeroki pakiet usług dla placówek służby zdrowia, zawierający opiekę nad pacjentem, utrzymanie czystości, doradztwo ubezpieczeniowe, serwis techniczny i remonty, ochronę osób i mienia, jak również catering oraz rental pościeli i odzieży.

Szczegółowe informacje o zjeździe Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych.