Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Spółki DC System i Impel Tech Solutions zaprezentowały kompleksowe rozwiązania dla obiektów biurowych na konferencji „Biurowce w Polsce 2015”

19 listopada 2015

    

W dniach 21-22 października 2015 r. spółki DC System i Impel Tech Solutions zaprezentowały kompleksowe rozwiązania dla obiektów biurowych na jednej z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konferencji dla branży biurowej w Polsce - „Biurowce w Polsce 2015”. DC System był Srebrnym Sponsorem już ósmej edycji wydarzenia. W spotkaniu uczestniczyło 30 prelegentów oraz 350 przedstawicieli różnych firm z branży nieruchomości.

Spółka DC System oferująca rozwiązania PREMIUM w usługach porządkowo-czystościowych, na tegorocznej konferencji pokazała wspólną ofertę dla obiektów biurowych pod nazwą ROZWIĄZANIA PREMIUM łączące synergię produktów oferowanych przez DC System i Impel Tech Solutions. Pakiet usług sprzątania i technicznej obsługi nieruchomości skierowany jest do zarządców nieruchomości, głównie biurowców. ROZWIĄZANIE PREMIUM to kompleksowe usługi, których siła wynika z synergii Produktowej.

Jak co roku prezentowaliśmy własne stoisko wystawiennicze, które było miejscem rozmów z potencjalnymi Klientami. Wizualizacja stoiska komunikowała zarówno usługi dedykowane do tej grupy odbiorców, jak również ich jakość – jakość premium.

Organizatorzy konferencji „Biurowce w Polsce 2015” na potrzeby uczestników wprowadzili innowacyjne rozwiązanie - system Match Maker, służący do umawiania spotkań biznesowych pomiędzy uczestnikami imprezy. Było to świetne miejsce na przeprowadzenie pierwszej rozmowy z przyszłym klientem.

W konferencji uczestniczyli: Radosław Dąbrowski – Dyrektor Generalny DC System Sp. z o.o. Sp. k. i Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k., Robert Ratyński Zastępca Dyrektora ds. Operacyjnych w DC System Sp. z o.o. Sp. k. Przedstawiciele Pionu Handlowego: Sylwester Pacyniak – Dyrektor ds. Klientów Kluczowych DC System Company Sp. z o.o. Sp. k.; Albert Lizik – Manager sprzedaży w Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k.; Jacek Pankowski – Manager ds. sprzedaży TUN w Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k.