Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Sokołów partnerem projektu IMFOOD

22 lipca 2019

Impel Catering stworzył innowacyjną usługę IMFOOD, która diametralnie zmieni jakość żywienia w ośrodkach opieki zdrowotnej. Partnerem projektu został jeden z liderów branży spożywczej w Polsce – Sokołów S.A.
Głównym celem IMFOOD jest zbudowanie nowych standardów żywienia w szpitalach. System restauracyjny, atrakcyjnie podane i smaczne potrawy oraz lepiej zbilansowana dieta to główne elementy nowego podejścia do usług cateringowych w państwowym szpitalnictwie. Innowacyjny system żywienia wykorzystuje nowoczesne technologie i rozwiązania.

„Na świecie wiele uwagi poświęca się obecnie aspektom "niekulinarnym" gastronomii - liczą się ludzie, nowoczesne technologie i transparentność. – podkreśla prezes Impel Catering Krzysztof Bruski. - Zauważyliśmy, że branża gastronomiczna w każdym kraju ma inną specyfikę, lecz to, co łączy zagraniczne rynki to wspólny cel - polepszanie standardów, ciągły rozwój i podnoszenie jakości usług.

Tak duże przedsięwzięcie wymagało zaangażowania w projekt doświadczonych partnerów. Jednym z nich jest Sokołów. Partnerzy projektu za główny cel postawili sobie zrewolucjonizowanie usług żywienia w polskim szpitalnictwie i wprowadzenie na krajowy rynek europejskich standardów. W sprawnym przeprowadzeniu tego procesu ma pomóc nowoczesna platforma informatyczna, która ułatwi planowanie i rozliczanie posiłków w szpitalach.

Obserwując trendy konsumenckie i słuchając głosów klientów, zbudowaliśmy platformę informatyczną autonomicznie zarządzającą procesami  w branży gastronomicznej. Realizacja strategii digital oraz inwestycja w innowacyjną platformę informatyczną stanowi obecnie jeden z głównych filarów rozwoju projektu IMFOOD – zapowiada Krzysztof Bruski.