Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Sieć MOYA nowym klientem spółki Agrobud BHP SA

06 listopada 2017

Agrobud BHP SA będzie dostawcą materiałów biurowych i higienicznych służących do utrzymania czystości na stacji MOYA. To sieć ponad 150 stacji benzynowych w Polsce, która do końca roku ma mieć 170 punktów, a do końca roku 2019 blisko 250 stacji.

Operatorem sieci jest firma ANWIM SA. Sieć dynamicznie umacnia swoją pozycję na polskim rynku sprzedaży paliw i zajmuje 6. miejsce pod względem liczby obiektów, działających w barwach jednej sieci. Znaczna część nowo otwartych stacji jest ulokowana w dużych miastach lub w ich bezpośrednim ich sąsiedztwie, głównie w województwie śląskim. Nowe stacje automatyczne, przeznaczone do obsługi klientów flotowych, tak jak pozostałe tego typu znajdują się w strategicznych punktach tranzytowych.

Spółka jest już dostawcą materiałów biurowych dla PKN Orlen (m.in. każdy paragon z tej sieci stacji benzynowych jest dostarczany przez Agrobud, jak również identyfikatory pracowników stacji PKN Orlen). Dostarcza także materiały czystości i BHP do stacji sieci Shell. Pozyskanie kolejnej sieci stacji jest konsekwencją realizowania strategii rozwoju spółki w tym właśnie sektorze.