Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

"Przebudzenie" - otwarcie Europejskej Stolicy Kultury

19 stycznia 2016

17 stycznia, kilka minut po godzinie 20, Wrocław oficjalnie stał się Europejską Stolicą Kultury 2016. Otwarcia ESK "dokonały" Cztery Duchy Wrocławia, które z tłumem przeszły przez miasto i połączyły się na Rynku, gdzie odbyła się ceremonia otwarcia. Oczywiście na ta tak doniosłym i wielkim wydarzeniu nie mogło zabraknąć wrocławskiego Impela.

Podczas całej ceremonii, która rozpoczęła się o godzinie 16:00 od pochodu Duchów, dział Party Service Impel Catering zapewniał obsługę na kilku imprezach towarzyszących, min m.in.:. w Ratuszu, Narodowym Forum Muzyki.

W menu specjalnie przygotowanym na tę okazję znalazły się akcenty międzynarodowe min m.in. . ravioli szpinakowe z kurkami i mozarellą z dodatkiem orzeszków Pinii i szałwii czy wołowina po burgundzku z warzywami i czerwonym winem jak i typowo polskie, np: krem borowikowy z grzankami ziołowymi pierś kaczki w sosie piernikowym z pieczonym jabłkiem. Ponad 95 osób obsługi czuwało nad sprawną obsługą około 3000 gości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obsługi różnorodnych imprez plenerowych oraz gali, inauguracji oraz rocznic firmowych na stronie www.partyservice.impel.pl