Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Podsumowanie z targów INNOFORM 2019

15 marca 2019

W dniach 12-14 marca 2019 r. w Bydgoszczy, odbyła się trzecia edycja jedynego w Polsce wydarzenia dedykowanego branży narzędziowo-przetwórczej – czyli Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego.

 

Targi są wielkim wydarzeniem dla klimatu gospodarczego miasta oraz rozwoju bydgoskich przedsiębiorstw, przemysłów kreatywnych czy nowoczesnych technologii i produkcji. Największym atutem wydarzenia była szeroka oferta wystawców, którzy prezentowali swoje najnowsze produkty i usługi dla branży.

 

Po raz pierwszy na targach ofertę zaprezentowała Grupa Impel. Nasze usługi, takie jak czyszczenie infrastruktury przemysłowej i pomieszczeń przemysłowych, wynajem oraz serwis odzieży roboczej, dostawy produktów BHP, zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia to nie tylko ułatwienie funkcjonowania w tej branży - to realna szansa na wzrost konkurencyjności.

 

Podczas Targów przeprowadzono interesujące rozmowy i dyskusję z potencjalnymi Klientami. Wśród odwiedzających nasze stoisko pojawił się m.in.: wiceprezes Stowarzyszenia Bydgoskiego Klastra Przemysłowego Krzysztof Błażejczyk, z którym porozmawialiśmy o potrzebach usługowych w branży przemysłowej.

 

Wynikiem przeprowadzonych spotkań będzie z pewnością nawiązanie owocnej współpracy.

 

 

W targach z ramienia Grupy Impel udział wzięli przedstawiciele obszaru handlowego.