Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

POCZUJ NADCHODZĄCE LATO – zrób przegląd klimatyzacji.

31 maja 2016

Zaczęła się pora upałów -  jak co roku nagle i niespodziewanie. Jest koniec maja,  a temperatura osiąga ponad 20 stopni Celsjusza. W takich warunkach naturalne jest, że szukamy miejsc chłodnych i przyjemnych, z dala od wysokich temperatur. Najlepszym rozwiązaniem jest  korzystanie z systemów klimatyzacyjnych, które dzisiaj są już niemal w każdym obiekcie: biurze, przychodni, sklepie. Ale czy zawsze klimatyzacja jest sprawna? Czy sprzęt był serwisowany w odpowiednim czasie?

 

 

 

Brak systematycznych serwisów czy nieprawidłowe funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych to przede wszystkim zagrożenie dla zdrowia. Przebywając w pomieszczeniach z niewłaściwie serwisowaną klimatyzacją narażeni jesteśmy na działanie grzybów i pasożytów, powodujących alergię, przewlekłe bóle głowy oraz wiele innych schorzeń. Brak systematycznych przeglądów  to również zagrożenie pożarowe, a nawet możliwość wybuchów.

Obecnie mają Państwo możliwość zamówienia przeglądu z 5% rabatem. Szczegóły promocji znajdują się na stronie http://www.najlepszapromocja.pl/czystepowietrze.  Zostało mało czasu – początek lata już 20 czerwca.

 

Nie czekaj na upały, już teraz zrób przegląd klimatyzacji i zadbaj o komfort pracowników w Twojej firmie!