Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Nowe produkty CleanPRO już dostępne

25 maja 2015

W ofercie CleanPRO pojawiły się kolejne ciekawe produkty do utryzmania czystości:

  • Ściereczka do polerowania z mikrofazy przeznaczona jest do polerowania a także usuwania kurzu i innych zabrudzeń z powierzchni gładkich. Idealna dla branży hotelowej - świetnei sprawdzi się przy polerowaniu klamek, poręczy, karniszy, i innych powierzchni metalowych i chromowanych. Ściereczka nie powoduje zarysowań i nie pozostawia smug ani kłaczków dlatego nadaje się również do polerowania powierzchni szklanych i kryształowych.

Kolejne nowości CleanPRO to Płyn do szyb i luster oraz Aktywny żel do toalet

  • Płyn do szyb i luster - krystaliczna czystość. Produkt przeznaczony do czyszczenia szyb luster, witryn i innych szklanych powierzchni. Duża skuteczność gwarantuje uzyskanie krystalicznie czystej powierzchni bez smug i zacieków. Idealnie sprawdza się w każdym biurze.
  • Aktywny żel do toalet - to higieniczny środek przeznaczony do utrzymania czystości w toaletach. Z łatwością usuwa brązowe naloty i nieprzyjemny zapach. Formuła gęstego żelu zapewnia powolne spływanie preparatu po ściankach toalety, dzięki czemu wydłuża jego działanie. Regularnie stosowany zapewnia komfort korzystania i higienę w każdej toalecie.