Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Konferencja „Facility Management w zakładzie produkcyjnym”

22 maja 2017

W dniach 6-8 czerwca 2017 r. w Warszawie odbędzie się konferencja „Facility Management w zakładzie produkcyjnym”. Jest to wydarzenie, na którym każdy z przedstawionych tematów będzie omawiany z punktu widzenia Facility Managera. Praktycy biznesu podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą z zakresu kompleksowego zarządzania nieruchomościami oraz podejmą próbę stworzenia idealnego modelu zarządzania budynkami w zakładzie przemysłowym.

Każdy z 3 dni konferencyjnych poświęcony będzie innemu obszarowi:

  • 6 czerwca – dokumentacji technicznej i audytom;
  • 7 czerwca – działaniom operacyjnym;
  • 8 czerwca – outsourcingowi.

 

Atutem spotkania jest ciekawa formuła oparta wyłącznie na studiach przypadków i konkretnych rozwiązaniach, co gwarantuje pozyskanie praktycznej wiedzy. Spotkanie doświadczonych ekspertów-praktyków będzie szansą na interesujące i owocne dyskusje oraz może zainspirować do wdrożenia nowatorskich rozwiązań.

 

W trzecim dniu konferencji o godz. 11.00 wystąpi Tomasz Sałapata – Dyrektor ds. Sprzedaży Technicznego Utrzymania Nieruchomości w Impel Tech Solutions, który przedstawi prezentację na temat integracji szerokiej oferty specjalistycznych usług technicznych na przykładzie wyodrębnionego w Grupie Impel obszaru Industrial Services.

 

Przestoje remontowe to bardzo newralgiczny okres dla zakładu przemysłowego, charakteryzujący się wzmożonym wysiłkiem służb technicznych” - mówi Tomasz Sałapata, Dyrektor ds. Sprzedaży Technicznego Utrzymania Nieruchomości. „Wymaga to sprawnej koordynacji zadań na wielu polach funkcjonowania przedsiębiorstwa. W tym okresie na terenie jednego zakładu często działa kilkunastu usługodawców z różnych branż jednocześnie, a każdy z nich ma inne potrzeby w zakresie frontu prac - dostępu do mediów, instalacji, ich wyłączeń, etc. Odpowiedzią na te potrzeby jest nawiązanie współpracy z partnerem technologicznym, charakteryzującym się indywidualnym podejściem, elastycznością w realizacji prac oraz kompleksową obsługą techniczną zakładów produkcyjnych” – dodaje Dyrektor Sałapata.

 

 

Jakie konkluzje mogą wyniknąć z takiej propozycji współpracy, będą mogli przekonać się Państwo, uczestnicząc w wydarzeniu. Wszelkie informacje wraz z agendą spotkania dostępne są tutaj.

 

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji, aktywnej dyskusji podczas paneli podsumowujących oraz w trakcie sesji networkingowych.

 

Do zobaczenia!