Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Informacje związanie z epidemią koronawirusa Covid 19

25 marca 2020

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów wdrożyliśmy nowe usługi przeznaczone do walki ze skutkami epidemii.


„Dziś skupiamy się na dostosowaniu Grupy do odpowiedzialnego działania w nadzwyczajnych okolicznościach i pod wielką presją moralną, do niedawna rzadko przywoływaną w biznesie.” – podsumowuje Grzegorz Dzik w nawiązaniu do sytuacji zagrożenia koronawirusem w Polsce i na świecie. Impel w krótkim czasie wprowadził nowe produkty i usługi pomagając swoim klientom w ochronie ich pracowników i walce z epidemią.

 

Wsparcie personelu medycznego

 

Impel realizuje usługi bezpieczeństwa, czystościowe i techniczne w 123 polskich szpitalach. Salowe pracują bezpośrednio przy pacjencie dbając o warunki w jakich zmagają się z chorobą zakaźną. Czystość i higiena otoczenia osób zarażonych wirusem oraz z podejrzeniem zakażenia jest podstawą w zahamowaniu rozprzestrzeniania się wirusa. Korzystając z 30-letniego doświadczenia Grupy Impel wprowadziliśmy dodatkowe, profesjonalne odkażanie powierzchni i pomieszczeń.

 

Czystość, higiena, dezynfekcja

 

Wykorzystanie odpowiednich środków dezynfekcji pomaga zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa SARS Cov-2 i zapobiegać zakażeniu kolejnych osób. Specjalnie przeszkoleni pracownicy grup mobilnych dezynfekują pomieszczenia poprzez zamgławianie oraz ozonowanie. Stale szukamy nowych dostawców, negocjujemy ceny aby zapewnić naszym klientom zwiększony zapas środków chemicznych do dezynfekcji rąk oraz środków ochrony osobistej m. in masek i kombinezonów.

 

Kontrola temperatury z wykorzystaniem podczerwieni

 

Nasi pracownicy ochrony dbają o bezpieczeństwo wewnątrz obiektu poprzez wzmożone kontrole osób odwiedzających nieruchomość. Do standardowych procedur recepcyjnych dodane zostały wywiady pogłębione z gośćmi oraz pomiary temperatury ciała.
W przypadku wzmożonego ruchu oraz dużych przepływów osób zapewniamy możliwość zdalnego pomiaru temperatury ciała w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem technologii podczerwieni. Kamery termowizyjne mierzą temperaturę osób nawet w dużych skupiskach dzięki zasięgowi do 8 metrów od kamery. Wykrycie temperatury ciała powyżej wyznaczonego poziomu generuje alarm i ułatwia identyfikację potencjalnie zakażonej osoby, którą natychmiast należy odizolować. Dzięki technologii termografii wizyjnej nie tworzą się kolejki i skupiska ludzi czekających na pomiar, ruch odbywa się płynnie a obiekt zabezpieczony jest przed wejściem osób z podejrzeniem choroby.

 

Monitorowanie komputerów podczas pracy zdalnej

 

Pracownicy mogący pracować w trybie home office są dobrze zabezpieczeni przez zagrożeniem zakażenia się wirusem. Wychodząc naprzeciwko firmom, które umożliwiły pracownikom pracę zdalną, Impel Cyber wprowadził usługę monitorowania stacji roboczych. Usługa zapewnia bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych z których korzystają pracownicy podczas pracy zdalnej.

 

Uzupełnianie braków kadrowych

 

Wiele firm w obecnej sytuacji boryka się z problemem braku rąk do pracy. W celu szybkiego udrożnienia procesów klientów  Impel wprowadził dwie usługi zapewniające personel w krótkim czasie. Rekrutacje ad-hoc, które pomagają zdobyć pracowników gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Rekrutujemy, przygotowujemy do pracy i kompletujemy niezbędne dokumenty. Mobilne grupy wsparcia wspierają naszych kontrahentów w procesie obsługi klientów, kompletowania towarów i innych czynności wymaganych do podjęcia od zaraz.