Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Tech Solutions wykona instalacje w Galerii Posnania

17 listopada 2014

Impel Tech Solutions podpisał z Eiffage Budownictwo Polska kontrakt na projekt i wykonanie systemów niskoprądowych w powstającym w Poznaniu Centrum Handlowym Posnania.

 

W ramach umowy zrealizowany zostanie montaż systemów: telewizji przemysłowej CCTV IP, sygnalizacji pożaru, alarmowy, kontroli dostępu, detekcji LPG i CO na parkingu oraz dźwiękowy system ostrzegania. Spółka wykona również telekomunikacyjną sieć telefoniczną oraz światłowodową, a także sieć LAN Kat. A6 na potrzeby administracyjne, kas fiskalnych oraz WiFi w całym obiekcie. Prawidłowe funkcjonowanie instalacji będzie koordynował zintegrowany system zarządzania GEMOS.

 

Realizacja kontraktu rozpoczęła się na początku sierpnia. Pracownicy Impel Tech Solutions brali udział w pracach zespołu projektowo-koordynacyjnego na placu budowy, biorąc czynny udział w procesie projektowania i uzgadniania dokumentacji projektowej. W kolejnych etapach będą sprawować nadzór nad pracami wykonawczymi.

 

Wartość umowy wynosi 14 milionów zł. brutto. Planowany termin zakończenia prac to wrzesień 2016r.

 

Galeria Posnania  to trzecie co do wielkości centrum handlowe w Polsce. Na powierzchni 100 000 m3 znajdzie się 300 lokali handlowo-usługowych, części restauracyjna, fitness oraz kinowa oraz parking, który pomieści ok. 3000 samochodów.

 

 

Grupa Impel jest największą w Polsce grupą firm usługowych. Posiada 24-letnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi klientami, których obsługuje w całym kraju poprzez sieć oddziałów. Impel zapewnia szerokie kompetencje optymalizujące obszary organizacji pracy, doboru technologii oraz zarządzania personelem. Grupa oferuje największą na rynku polskim liczbę usług dla biznesu  w następujących jednostkach biznesowych:

  • Obsługa nieruchomości: usługi porządkowo-czystościowe, techniczna obsługa nieruchomości, wynajem i serwis odzieży, pralnictwo, organizacja dostaw, catering.
  • Zapewnianie bezpieczeństwa: fizyczna ochrona mienia, monitoring i techniczne systemy zabezpieczeń, cash handling.
  • Business solutions – usługi kadrowo-płacowe, usługi księgowe, doradztwo podatkowe, praca tymczasowa, usługi teleinformatyczne, broker ubezpieczeniowy.

     

Obsługuje ok. 4 tys. przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Zarządza pracą ponad 50 tys. osób.
 

W filozofię działania Grupy Impel wpisane jest wspieranie przedsięwzięć społecznych, kulturalnych i sportowych oraz troska o osoby potrzebujące pomocy. Impel jest właścicielem spółki Impel Volleyball, która zarządza drużyną żeńskiej siatkówki Impel Wrocław. Grupa wraz z Fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” i zespołem lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu wspiera budowę nowej siedziby Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej - „Przylądek Nadziei”.