Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel na XVI Forum Szpitali w Poznaniu

23 października 2017

W dniach 19-20 października 2017 r. w Poznaniu odbyło się XVI Forum Szpitali.  Po raz kolejny z wielkim zainteresowaniem przyjrzeliśmy się najważniejszym obszarom funkcjonowania szpitali, przede wszystkim klinicznych, w całym kraju. Reprezentanci środowisk medycznych wygłosili prelekcje dotyczące obecnych zmian w obszarze ochrony zdrowia, nie tylko tych dotyczących uwarunkowań organizacyjno-prawnych, ale także tych z zakresu rozwoju medycyny.

Grupę Impel reprezentowali przedstawiciele obszaru handlowego: Paweł Nawrot, Dyrektor Segmentu Opieka Zdrowotna i Marek Ciach, Key Account Manager.

Uroczysta kolacja, która zakończyła pierwszy dzień forum, była świetną okazją do rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami Grupy Impel. Rozmowy były kontynuowane podczas drugiego dnia forum na stoisku Grupy Impel. Wszystkim zainteresowanym szczegółowo przedstawiliśmy szeroką ofertę usług dla szpitali z zakresu opieki nad pacjentem, utrzymania czystości, cateringu, serwisu technicznego, ochrony osób i mienia, rentalu pościeli i odzieży, a także doradztwa ubezpieczeniowego.