Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

IMPEL na konferencji „Utrzymanie techniczne i poprawa bezpieczeństwa w obiektach produkcyjnych i logistycznych."

29 kwietnia 2016

W dniu 10 maja 2016 r. w Małopolskim Parku Technologii Informacyjnych w Krakowie odbędzie się konferencja poświęcona tematyce informatycznych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i wspierających utrzymanie techniczne nieruchomości logistycznych oraz produkcyjnych. Impel jako partner wydarzenia będzie reprezentowany przez Wojciecha Ciołka, przedstawiciela Działu Klientów sieciowych i kluczowych. 

Organizatorem wydarzenia jest firma Velis, która od 8 lat specjalizuje się w rozwiązaniach z obszaru oprogramowania i instalacji bezpieczeństwa dla branży logistycznej oraz produkcyjnej. Firma Impel korzysta z narzędzia autorstwa firmy Velis, dzięki czemu może sprawnie zarządzań zintegrowanymi usługami, zwłaszcza w tak specyficznych obiektach jak nieruchomości logistyczne oraz produkcyjne. Zastosowanie tych rozwiązań nie tylko decyduje o efektywnym i sprawnym zarządzaniu ale, poprzez automatyzację pewnych procesów, co wpływa na obniżanie kosztów.

Dzisiejsza technologia pozwala nam dużo sprawniej i efektywniej zarządzać wieloma obszarami, co jest kluczowe w zintegrowanej usłudze facility management. Jest to proces wymagający  doświadczenia, współpracy z profesjonalną obsługą ale także mocnego wsparcie informatycznego. Takie właśnie rozwiązanie dzisiaj wdrożyliśmy. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to bardzo dobry kierunek w jakim idą firmy usługowe, które chcą zapewnić najlepsze rozwiązania dla swoich Klientów i być dla nich partnerem w procesie zarządzania strategicznego” – podkreśla Wojciech Ciołek.

Zapraszamy do udziału w konferencji i zapoznania się z najlepszymi praktykami na rynku usług, z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań informatycznych.

Szczegóły konferencji znajdziecie Państwo: http://velisit.com/konferencja/