Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel na konferencji Hotel Meeting 2017 – relacja

10 maja 2017

9 maja 2017r. w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja Hotel Meeting 2017.

 

Hotel Meeting to platforma wymiany wiedzy i doświadczeń w branży hotelarskiej. W konferencji wzięli udział przedstawiciele hoteli, managerowie, kupcy z dostawcami produktów i usług outsourcingowych. Spotkanie miało na celu zapoznać uczestników z kluczowymi zagadnieniami, które pomagają sprawnie zarządzać hotelem.

 

Podczas konferencji spotkali się praktycy, ponad 60 kupców odpowiedzialnych za zarządzanie procesami zakupowymi w sektorze hotelarskim. W obecnej edycji udział wzięło ponad 200 uczestników.

 

W ramach spotkań Business Speed Dating, Grupa Impel była wyłącznym reprezentantem rozwiązań w outsourcingu usług dla branży hoteli. Forma spotkań Business Speed Dating to bardzo dobra okazja do zdobywania nowych kontaktów biznesowych, a także docieranie z ofertą do potencjalnych klientów. W pakiecie usług realizowanych dla branży hotelarskiej znajdują się usługi porządkowo-czystościowe, inwestycje i techniczne utrzymanie obiektów hotelowych, ubezpieczenia, usługi ochrony oraz dostawy środków utrzymania czystości i higieny.

 

Podczas panelu dyskusyjnego „Personel i zarządzanie” poświęconemu problematyce zarzadzania zasobami ludzkimi w jednostkach hotelowych głos zabrał Tomasz Poryszewski, dyrektor ds. rozwoju hotelarstwa, odpowiedzialny za obszar outsourcingu usług dla branży hotelarskiej w Grupie Impel. Nasz prelegent przedstawił, możliwości pozyskania wartościowego personelu do serwisu sprzątającego w ramach outsourcingu w dobie kryzysu pracowniczego.

 

W konferencji reprezentowali nas także dedykowani przedstawiciele z obszaru handlowego do obsługi branży hotelarskiej: Joanna Korzeniowska – Chmielewska, Regionalny Dyrektor Handlowy i Magdalena Sawicka, Key Account Manager.

 

Szczegółowe informacje o konferencji Hotel Meeting 2017.