Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel na Forum Rynku Zdrowia - relacja

02 listopada 2016

W dniach 26-27 października 2016 r. odbyło się w Warszawie XII Forum Rynku Zdrowia. Ta dwudniowa konferencja jest jedną z najbardziej reprezentatywnych debat publicznych o stanie systemu ochrony zdrowia w Polsce. Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Grupy Impel, która jako dostawca usług outsourcingowych dla szpitali aktywnie uczestniczyła w dialogu o problemach i wyzwaniach, które stoją przed menadżerami placówek zdrowia.

Obecnie trwa ożywiona dyskusja nad fundamentalnymi zmianami, które będą miały niebagatelny wpływ na ochronę zdrowia i rynek usług medycznych Polsce. Nie dziwi zatem fakt rekordowej frekwencji na Forum - dwa dni obrad przyciągnęły ponad 1,2 tys. uczestników. Zorganizowano 19 sesji tematycznych, na których wypowiadało się ponad 100 prelegentów, m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju, Narodowego Funduszu Zdrowia, samorządów, a także wybitni klinicyści, dyrektorzy szpitali i eksperci rynku medycznego.

Podczas sesji poświęconej zagadnieniom zarządzania szpitalami głos zabrał Bogdan Dzik, wiceprezes zarządu Impel SA odpowiedzialny za obszar Facility Management. Nasz prelegent przedstawił, w jaki sposób ustawowe podniesienie płacy minimalnej i stawki godzinowej wpłynie zarówno na placówki szpitalne, jak również dostawców usług outsourcingowych współpracujących z tymi podmiotami. Tradycyjnie już, obok udziału w dyskusji, goście zainteresowani tematem poruszanym podczas panelu lub naszymi usługami mogli liczyć na uzyskanie rzeczowych informacji na firmowym stoisku Impela.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi materiałami z Forum Rynku Zdrowia: