Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Facility Management na III Regionalnej Konferencji Polskiej Federacji Szpitali

22 maja 2015


8 maja 2015 roku w zamojskim Hotelu Artis odbyła się III Regionalna Konferencji Polskiej Federacji Szpitali. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy szpitali z terenu wojewódzkiego lubelskiego, przedstawiciele organów samorządowych i Narodowego Funduszu Zdrowia.
Organizatorem spotkania był Zamojski Szpital Niepubliczny Spółka z o.o. i Polska Federacja Szpitali, a patronat honorowy sprawował Marszałek Województwa Lubelskiego i Prezydent Miasta Zamość.

W Konferencji  wzięło udział ok. 60  osób. Uczestnicy rozmawiali m.in. o pakiecie onkologicznym, kontraktowaniu świadczeń zdrowotnych, zarządzaniu ryzykiem, a także o outsourcingu wybranych usług.

Reprezentanci spółek Hospital Service i Impel Tech Solutions wystąpili z prezentacją „Outsourcing wybranych usług jako rozwiązanie usprawniające funkcjonowanie placówek służby zdrowia”, w której skupili się na omówieniu outsourcingu usług medycznych i technicznej obsługi nieruchomości. Przykłady konkretnych realizacji umów przybliżyły usługi oraz wskazały słuchaczom korzyści związane z wydzieleniem omawianych obszarów. Wyrażamy nadzieję, że kolejne spotkanie branżowe, w którym uczestniczyło Impel Facility Management, przybliżyło nasze usługi oraz pokazało, jak wydzielenie usług pozwala sprawnie zarządzać placówkami służby zdrowia.