Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Cleaning jako jeden z partnerów wydarzenia na IV regionalnej konferencji Polskiej Federacji Szpitali – Zamość 2016

01 czerwca 2016

20 maja 2016 odbyła się IV regionalna konferencja Polskiej Federacji Szpitali. W konferencji wzięli udział dyrektorzy szpitali okręgu zamojskiego, przedstawiciele NFZ na województwo lubelskie a także przedstawiciele władzy Zamościa min. prezydent oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego woj. lubelskiego. Podczas wydarzenia Impel Cleaning uczestniczył w prelekcji pt. „Partnerstwo Publiczno-Prywatne jako forma wsparcia inwestycji w Służbie Zdrowia”, którą poprowadzili Paweł Koronkiewicz, Key Account Manager Impel Cleaning Sp. z o.o. oraz Wojciech Piecha, Dyrektor ds Klientów Kluczowych. Nasza prezentacja spotkała się z żywym zainteresowaniem.

Konferencja jak co roku była okazją do rozmów i wymiany doświadczeń z przedstawicielami służby zdrowia. Warto wiedzieć, że jest to kluczowy segment dla Impel Facility Management. W pakiecie usług realizowanych dla służby zdrowia znajdują się usługi porządkowo-czystościowe, usługi medyczne, catering oraz rental pościeli i odzieży.

Oprócz wymienionych prelegentów w konferencji uczestniczyli: Jolanta Nykiel – Dyrektor Operacyjny Regionu Podkarpacko – Lubelskiego, Agnieszka Banasiak – Dyrektor Segmentu Rynku Usług Medycznych i Mariola Szabelska – Menedżer Regionu Impel Cleaning Sp. z o.o.