Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Impel Catering Party Service na Kongresie Powiatów we Wrocławiu

12 kwietnia 2018

W dniu 6 kwietnia we Wrocławskim Centrum Konferencyjnym przy Hali Stulecia odbył się Kongres Powiatów.  Głównymi tematami wydarzenia były : zmiany w szkolnictwie branżowym i technicznym planowane od roku szkolnego 2019/2020, nowe rozwiązania wprowadzone w Systemie Informacji Oświatowej, prezentacja dobrych praktyk współpracy samorządu, przedsiębiorstw i szkół oraz wsparcie kształcenia zawodowego w ramach programów Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Przedsięwzięcie zorganizowało Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji. Ministerstwo Edukacji Narodowej reprezentowały minister Anna Zalewska i wiceminister Marzena Machałek. Wśród gości wrocławskiego kongresu byli przedstawiciele: ministerstw, władz wojewódzkich i powiatowych, spółek Skarbu Państwa, kuratorzy oświaty, parlamentarzyści, a także kierownictwo i dyrektorzy departamentów MEN, dyrektorzy jednostek podległych MEN, dyrektorzy szkół, nauczyciele i uczniowie ze szkół kształcących w zawodach.

Z tej okazji Party Service Impel Catering zapewniło obsługę cateringową dla 800 Gości,  w tym – w kilku salach VIP w Centrum Konferencyjnym.
Zaserwowano bufet kawowy, słodki, zimny i ciepły.  Z bufetu słodkiego podano m.in.: sernik domowego wypieku, ciasto marchewkowe, tiramisu z sosem kawowym i kardamonem czy  Panna Cottę z musem truskawkowym.  Z dań ciepłych zaproponowano m.in.: wołowinę w miodzie ze świeżą kolendrą, schab rolowany z grzybami w sosie z czerwonego wina i tymiankiem czy filety białej ryby w sosie śmietanowo-szpinakowym. Bufet zimny obfitował w sałatki tj.: sałatkę z rukolą , pieczonymi batatami, ciecierzycą i granatem w sosie vinegrett, sałatkę z awokado i pieczonych buraczków z vinegrettem cytrynowo-miodowym czy surówkę colesław.