Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Dni Dewelopera z Party Service Impel Catering

19 października 2017

W dniu 12 października  odbyła się VII edycja Konferencji Dni Dewelopera w Sali Kongresowej przy Hali Stulecia. Jak co roku we Wrocławiu zagościli analitycy rynku i specjaliści z branży budownictwa, bankowości, finansów i architektury. Wśród gości i prelegentów znaleźli się prezesi największych firm deweloperskich, szefowie banków, a także politycy i samorządowcy. W debatach wystąpili eksperci, m.in.: prof. Witold Orłowski – członek Narodowej Rady Rozwoju, Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich Krzysztof Pietraszkiewicz, a także Dr Robert Sobiech z Instytutu Polityk Publicznych Collegium Civitas. Dyskusje w gronie specjalistów miały na celu wypracować szereg rekomendacji, dzięki którym branża deweloperska zyska realny wpływ na rozwój polskich miast.

Podczas spotkania w Sali Kongresowej Party Service Impel Catering zapewnił serwis kawowy oraz lunch dla ponad 550 osób. Dla gości przygotowano fileta ze świeżego karmazyna z cytrynowym sosem, bazylią i pomidorkami i polędwiczkę wieprzową marynowaną w trawie żubrowej, miodzie i tymianku. W menu znalazły się również  dania kuchni wegańskiej, zupa krem z soczewicy z mlekiem kokosowym, papryki faszerowane z kaszą jaglaną i warzywami, pęczotto z dynią, jarmużem i selerem naciowym. 

Po części konferencyjnej odbyła się uroczysta kolacja dla 200 gości we wnętrzach wrocławskiego Hydropolis. Na stołach pojawiło się między innymi carpaccio z buraka ze świeżą, pachnącą rukolą oraz soczysta i aromatyczna pieczona kaczka. To tylko mała część kunsztownego menu przygotowanego przez Party Service Impel Catering. Na szczególną uwagę zasługują również nasi wykwalifikowani barmani, którzy oczarowali gości różnorodnością smaków i kolorów przepysznych koktajli.