Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Climbex S.A. realizuje usługi zgodnie z normami bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska.

23 maja 2016

Spółka Climbex S.A., oferująca usługi wysokospecjalistyczne w zakresie utrzymania ruchu dla branży przemysłowej, może się pochwalić  certyfikatem systemu zarządzania bezpieczeństwem SCC petrochemical. Otrzymanie certyfikatu potwierdza przestrzeganie obowiązujących standardów bezpiecznej pracy i ochrony środowiska. Certyfikacja spółki to działania w kierunku współpracy z wymagającymi klientami w Polsce ale także w całej Unii Europejskiej. To kolejny krok w budowaniu konkurencyjności i mocnych kompetencji na rynku usług dedykowanych branży przemysłowej.

 

Co oznacza certyfikat SCC dla klientów spółki Climbex?

§  Spółka spełnia wymagania europejskie w zakresie BHP i ochrony środowiska

§  Zwiększanie bezpieczeństwa pracowników poprzez  wypracowaną politykę w zakresie bezpieczeństwa pracy i działań prewencyjnych na podstawie informacji o ryzyku zawodowym, zagrożeniu środowiskowym, wypadkowości, używanych materiałów, surowcowych i narzędziach.

§  Zwiększone bezpieczeństwo pracowników oraz ich postawy i umiejętność właściwego zachowania się w sytuacjach awaryjnych oznacza niższe koszty społeczne i biznesowe usuwania skutków ew. wypadków i awarii.

Posiadając certyfikat SCC spółka otwiera sobie szerokie możliwości działania na rynkach europejskich. Wymóg przestrzegania standardów bezpiecznej pracy i ochrony środowiska SCC petrochemical stawiany jest firmom przy takich pracach jak: czyszczenie przemysłowe HP, załadunek substancji niebezpiecznych, remonty zbiorników oraz szereg innych prac szczególnie niebezpiecznych wykonywanych na terenie zakładów petrochemicznych i chemicznych.