Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Climbex S.A. na konferencji „Remonty i utrzymanie ruchu w przemyśle chemicznym”

29 maja 2017

W dniach 30-31 maja 2017 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się konferencja pt. „Remonty i utrzymanie ruchu w przemyśle chemicznym” w której aktywny udział wezmą przedstawiciele spółki Climbex S.A.

Głównym gospodarzem wydarzenia jest GRUPA AZOTY, a jednym z partnerów spółka Climbex S.A.

 

Dwa dni konferencyjne przewidują 4 sesje tematyczne, podczas których eksperci-technicy oraz praktycy biznesu będą opowiadać o swoich doświadczeniach w utrzymaniu ruchu, wypracowanych rozwiązaniach wspierających procesy techniczne i technologiczne, o planowaniu remontów czy nowatorskich rozwiązaniach eliminujących ryzyka występowania awarii przemysłowych.

We wtorek 30.05 w pierwszej sesji tematycznej wystąpi Mariusz Iskierski – Dyrektor Operacyjny w Climbex S.A., który opowie o „Nowym podejściu w dekontaminacji urządzeń i aparatów przemysłowych oraz serwisie katalizatorów”.

Podczas wydarzenia również będzie miała miejsce debata na temat przyszłości polityki remontowej oraz perspektyw rozwoju w procesach utrzymania ruchu w przemyśle.

Zapraszamy Państwa do naszego stoiska, gdzie bezpośrednio z praktykami spółki Climbex S.A. będzie można porozmawiać o najnowocześniejszych metodach czyszczenia przemysłowego.

Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są tutaj http://www.kierunekchemia.pl/konferencja,1710,35058.html

Do zobaczenia!