Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Climbex na targach BIOGAS INFOTAGE 2016

29 stycznia 2016

W dniach 13 i 14 stycznia 2016 r. na terenach Targów ULM odbyły się Fachowe Targi w dziedzinie produkcji i wykorzystania biogazu. Targi BIOGAS INFOTAGE to jedne z największych targów specjalistycznych w dziedzinie biogazu w południowej części Niemiec. Corocznie podczas tego wydarzenia producenci, użytkownicy i wszyscy zainteresowani budową instalacji biogazu mają możliwość wymiany doświadczeń oraz przedstawienia nowych technologii i produktów.

W Targach Biogas Infotagen 2016 wzięło udział 100 wystawców, a odwiedziło je ok. 800 gości. Wśród zwiedzających byli m.in.: użytkownicy Biogazowni, Biura Projektowe, rolnicy zainteresowani budową biogazowni oraz eksperci skupieni wokół energii odnawialnej.

W Targachn Biogas Infotage pierwszy raz wzięła udział firma CLIMBEX należąca do Grupy Impel. Firma CLIMBEX przedstawiła swoją ofertę dla branży biogazu. Podczas Targów przeprowadzono szereg interesujących rozmów i dyskusji z potencjalnymi Klientami. Wynikiem przeprowadzonych spotkań będzie z pewnością nawiązanie owocnej współpracy, a to z kolei przyczyni się do podwyższenia sprzedaży i obrotów w tej dziedzinie.

W Targach Biogas Infotagen z ramienia firmy CLIMBEX udział wzięli: Tomasz Tłustochowicz - Dyrektor Handlowy, Elżbieta Bęczkowska – Menedżer ds. Klientów Kluczowych.