Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

CleanPRO na targach ISSA Interclean 2015

29 kwietnia 2015

W dniach 22-24 kwietnia 2015 r. w Warszawie, odbyła się siódma edycja najważniejszej imprezy wśród targów przemysłu czystościowego – czyli Międzynarodowe Targi ISSA Interclean. Targi te w Polsce odbywają się co drugi rok i są wielkim wydarzeniem w branży czystościowej w całym regionie wschodniej Europy. W targach udział wzięli przedstawiciele producentów, dystrybutorów oraz usługodawców z branży profesjonalnego utrzymania i zarządzania czystością.


Już po raz trzeci z rzędu na targach swoje produkty prezentowała marka CleanPRO należąca do Grupy Impel. Przez trzy dni targowe, osoby odwiedzający stoisko CleanPRO, miały możliwość zapoznania się z ofertą produktów a także do ich zakupu w atrakcyjnych, dostępnych wyłącznie na targach, cenach. W tym roku nowością zaprezentowaną podczas targów były dwa produkty: Aktywny żel do toalet oraz Płyn do Szyb zapewniający krystaliczną czystość.
Wśród promowanych produktów objętych specjalną oferta targową znalazły się też produkty marki SafePRO (młodszego brata CleanPRO) – czyli Pasta do mycia rąk BHP i Żel do mycia rąk BHP.
Podczas targów odbyły się dziesiątki spotkań z potencjalnymi klientami, dystrybutorami, producentami, a także obecnymi partnerami biznesowymi. Spółka Agrobud  BHP S.A. wierzy że, śladem poprzedniej edycji, zaowocują one współpracą i wzrostem sprzedaży.


Marka CleanPRO obejmuje produkty do profesjonalnego utrzymania czystości. W ofercie znajdują się produkty chemii profesjonalnej, środków higienicznych i sprzętu do sprzątania.