Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Agrobud skutecznie wdraża nowy produkt OUTSOURCING BHP

09 marca 2018

Początek roku dla spółki Agrobud BHP SA był bardzo udany. Spółka podpisała trzy nowe kontrakty na obsługę firm w zakresie outsourcingu obszaru BHP. Jest to nowy produkt w ofercie spółki i polega na przejęciu całości obszaru związanego z zaopatrzeniem pracowników w środki ochrony indywidualnej u klienta. W gronie nowych klientów znaleźli się:

  • sieć sklepów meblowych Abra S.A. – od 25 lat na naszym rynku. Firma zarządza ponad 100 placówkami. Od 2011 roku Abra stała się częścią grupy handlowej Steinhoff  International Holdings Limited – jednej z największych na świecie firm z sektora wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.
  • Lacroix Elektronics Kwidzyń  - od ponad 30 lat firma projektuje i produkuje wyroby przemysłowe, a także oferuje swoje usługi światowym liderom w produkcji samochodów. Ponadto firma jest zaangażowana w rozwój i produkcję sprzętu telekomunikacyjnego, jak również w realizację bardzo złożonych i zaawansowanych technologicznie projektów dla przemysłu lotniczego i obronnego. Lacroix Electronics to 4 zakłady produkcyjne, znajdujące się w 4 różnych krajach, zatrudniając łącznie ponad 3150 pracowników.
  • Cynk-Mal z Legnicy od 25 lat na rynku polskim. Producent i dystrybutor wyrobów ocynkowanych ogniowo. Podstawowym przedmiotem działania jest produkcja i sprzedaż bednarki ocynkowanej i czarnej.

Wiele firmy chętnie korzysta z outsourcingu BHP, bo wpływa to na obniżkę kosztów działalności i poprawę efektywności ich działania.