Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

23 kwietnia 2018
Izba Administracji Skarbowej uchyliła decyzję w sprawie zwolnienia z VAT
Dyrektor Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu umorzył postępowanie w sprawie stosowania przez spółkę Hospital Service Company zwolnienia z VAT usług opieki medycznej.
20 kwietnia 2018
Impel przyczynia się do ochrony ziemi, środowiska
Ekologiczne sposoby sprzątania biurowców, hoteli i innych obiektów komercyjnych oraz użyteczności publicznej zyskują coraz większą sympatię zarówno inwestorów, jak i najemców powierzchni.
16 kwietnia 2018
Planujesz organizację przyjęcia rodzinnego z okazji chrzcin i komunii?
Zapraszamy do naszej restauracji Przewaga Bistro. Z przyjemnością ugościmy Ciebie i Twoich gości. Zapewnimy sprawną organizację tego wyjątkowego wydarzenia.
12 kwietnia 2018
Impel Catering Party Service na Kongresie Powiatów we Wrocławiu
W dniu 6 kwietnia we Wrocławskim Centrum Konferencyjnym przy Hali Stulecia odbył się Kongres Powiatów. Głównymi tematami wydarzenia były: zmiany w szkolnictwie branżowym i technicznym planowane od roku szkolnego 2019/2020, nowe rozwiązania wprowadzone w Systemie Informacji Oświatowej, prezentacja ...
28 marca 2018
Wiedza teoretyczna w praktyce - cykliczne szkolenia z technik sprzątania
Coraz bardziej docenia się szkolenia pracowników w firmach sprzątających. Wiedza teoretyczna wzbogacona o zajęcia praktyczne, pozwala nabyć nowe umiejętności, doskonalić te już nabyte i pozyskać wiedzę na temat najnowszych technik sprzątania.
23 marca 2018
Zmiana numeru konta Impel Cleaning Sp. z o.o. – fałszywa informacja
Szanowni Państwo Dotarły do nas informacje o mailach zawierających skany pisma, komunikującego rzekomą zmianę kont spółki Impel Cleaning sp. z o.o. Informacje te są wysyłane bez wiedzy i zgody naszych spółek.
21 marca 2018
Impel Tech Solutions wyremontuje szkołę w Bolesławcu
W dniu 21 marca 2018 roku odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez Powiat Bolesławiecki. Jej tematem było podpisanie umowy na wykonanie zadania „Przeniesienie Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu do nowej siedziby oraz przystosowanie istniejącego obiekt ...
09 marca 2018
Agrobud skutecznie wdraża nowy produkt OUTSOURCING BHP
Początek roku dla spółki Agrobud BHP SA był bardzo udany. Spółka podpisała trzy nowe kontrakty na obsługę firm w zakresie outsourcingu obszaru BHP. Jest to nowy produkt w ofercie spółki i polega na przejęciu całości obszaru związanego z zaopatrzeniem pracowników w środki ochrony indywidualnej ...
< 1 2 3 4 5 6 7 >