Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

06 sierpnia 2018
Zatrudniamy w Katowicach i Szczecinie
Poszukujemy pracowników na nowe kontrakty w Katowicach i Szczecinie, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
12 lipca 2018
Climbex na półmetku prac dla PWiK Gdynia
Climbex realizuje prace dla Przedsiębiorstwa Wodnego i Kanalizacyjnego w Gdyni, polegające na oczyszczaniu zbiorników w 80 przepompowniach ścieków zlokalizowanych w gminach Gdynia, Rumia, Reda i Wejherowo. Cykliczne prace we wszystkich przepompowniach potrwają do końca roku.
02 lipca 2018
System Zarządzania Jakością w Impel Tech Solutions pozytywnie oceniony przez jednostkę certyfikującą
Jednostka certyfikująca ISOQAR potwierdziła pozytywny wynik audytu weryfikującego stosowanie się do wytycznych normy ISO 9001:2015 i skuteczne funkcjonowanie Systemu Zarządzania Jakością.
13 czerwca 2018
Przebudowa szkoły w Pęcherach realizowana przez Impel
Konsorcjum spółek Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp.k. i Construct Solutions Sp. z o.o. realizuje remont i przebudowę Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach. Projekt wyceniono na kwotę niemal 5,6 mln zł brutto.
08 czerwca 2018
Impel wyremontował budynek Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze
Spółki Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp. k. i Construct Solutions Sp. z o.o. w konsorcjum wyremontowały budek Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze.
07 czerwca 2018
Sezon na grill i burgery w Przewaga Bistro we Wrocławiu rozpoczęty ...
Zapraszamy w każdy wtorek i środę w godzinach 13.00 – 15.00 na przysmaki z grilla a w czwartki na przesmaczne burgery a la carte w godzinach 13.00 – 15.00.
04 czerwca 2018
Jacek Grelewicz objął stanowisko wiceprezesa Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Czystości
PIGC jest organizacją wspierającą rozwój branży utrzymywania czystości w Polsce. Nowy zarząd organizacji został wybrany podczas majowego zjazdu, który odbył się 23 maja w Radziecjowicach.
16 maja 2018
Organizacja i obsługa trzech uroczystości komunijnych jednocześnie we wrocławskiej Przewaga Bistro
1 MIEJSCE, 1 TEAM, 3 PRZYJĘCIA. Maj to gorący miesiąc. Nie tylko z powodu letnich temperatur, ale także ilości przyjęć komunijnych. Jak bardzo w Polsce popularne jest organizowanie przyjęć z tej okazji poza domem, przekonaliśmy się w ubiegłą niedzielę.
< 1 2 3 4 5 >