Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

10 października 2018
Grupa Impel z pakietem usług na Forum Rynku Zdrowia
W dniach 23-24 października 2018 r. w Warszawie odbędzie się XIV edycja Forum Rynku Zdrowia. Forum Rynku Zdrowia – jest jedną z ważniejszych i najbardziej reprezentatywnych debat o obecnym stanie i planowanych zmianach w polskim systemie ochrony zdrowia.
27 września 2018
Grupa Impel partnerem ogólnopolskiej konferencji – podsumowanie
Grupa Impel po raz kolejny była partnerem wydarzenia. W tym roku głównym tematem konferencji było „Bezpieczeństwo personelu i pacjenta”.
30 sierpnia 2018
Impel Catering przyłącza się do inicjatywy 'Polska bez klatek'
Impel Catering sp. z o.o. s.k. zgodnie z oczekiwaniami Klientów oraz wewnętrzną polityką podnoszenia jakości przygotowywanych posiłków podjęła decyzję o przyłączeniu się do inicjatywy „Polska bez klatek”.
10 sierpnia 2018
Fałszywe faktury DC System „Company” Sp. z o.o. Sp. komandytowa – uwaga na fałszywa maile!
Dotarły do nas informacje o mailach zawierających skany faktur za zrealizowane przez DC System „Company” Sp. z o.o. Sp. komandytowa usługi.
06 sierpnia 2018
Zatrudniamy w Katowicach i Szczecinie
Poszukujemy pracowników na nowe kontrakty w Katowicach i Szczecinie, sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
12 lipca 2018
Climbex na półmetku prac dla PWiK Gdynia
Climbex realizuje prace dla Przedsiębiorstwa Wodnego i Kanalizacyjnego w Gdyni, polegające na oczyszczaniu zbiorników w 80 przepompowniach ścieków zlokalizowanych w gminach Gdynia, Rumia, Reda i Wejherowo. Cykliczne prace we wszystkich przepompowniach potrwają do końca roku.
02 lipca 2018
System Zarządzania Jakością w Impel Tech Solutions pozytywnie oceniony przez jednostkę certyfikującą
Jednostka certyfikująca ISOQAR potwierdziła pozytywny wynik audytu weryfikującego stosowanie się do wytycznych normy ISO 9001:2015 i skuteczne funkcjonowanie Systemu Zarządzania Jakością.
13 czerwca 2018
Przebudowa szkoły w Pęcherach realizowana przez Impel
Konsorcjum spółek Impel Tech Solutions Sp. z o.o. Sp.k. i Construct Solutions Sp. z o.o. realizuje remont i przebudowę Zespołu Szkół Specjalnych w Pęcherach. Projekt wyceniono na kwotę niemal 5,6 mln zł brutto.
< 1 2 3 4 5 >