Dostarczamy
wiedzę
sprawdź ostatnie informacje,
regularnie zamieszczamy
także ciekawe opracowania

Aktualności

15 marca 2019
Podsumowanie z targów INNOFORM 2019
Po raz pierwszy na targach ofertę zaprezentowała Grupa Impel. Nasze usługi, takie jak czyszczenie infrastruktury przemysłowej i pomieszczeń przemysłowych, wynajem oraz serwis odzieży roboczej, dostawy produktów BHP, zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia to nie tylko ułatwienie funkcjonowania ...
11 marca 2019
Grupa Impel na targach INNOFORM 12-14 marca 2019 w Bydgoszczy
W tym roku udział w nim potwierdziło 360 Wystawców! Jednym z nich jest Grupa Impel. Obecność na targach jest idealną platformą do prezentacji usług i rozwiązań dla przemysłu.
14 stycznia 2019
Hospital Service rozszerza działalność leczniczą
Hospital Service Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa rozszerza działalność leczniczą zakładu leczniczego o nazwie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Pielęgnacyjno-Opiekuńczych we Wrocławiu o jednostki organizacyjne rehabilitacji we Wrocławiu.
04 stycznia 2019
Zmiana nazwy spółki Agrobud BHP SA
27 grudnia sąd rejestrowy we Wrocławiu zarejestrował zmianę nazwy spółki z AGROBUD BHP S.A. na Impel Delivery S.A.
04 grudnia 2018
Informacja o połączeniu spółek Impel Airport Partner i Impel Market System
Informacja o połączeniu spółek Impel Airport Partner sp. z o.o. ze spółką Impel Market System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
26 października 2018
Grupa Impel na Forum Rynku Zdrowia – podsumowanie
W dniach 23 i 24 października w Warszawie w hotelu Sheraton odbyło się XIV Forum Rynku Zdrowia. Tegoroczna edycja Forum sprzyjała dokonaniu podsumowań i bilansów obejmujących najważniejsze zmiany i decyzje dotyczące polityki zdrowotnej państwa.
10 października 2018
Grupa Impel z pakietem usług na Forum Rynku Zdrowia
W dniach 23-24 października 2018 r. w Warszawie odbędzie się XIV edycja Forum Rynku Zdrowia. Forum Rynku Zdrowia – jest jedną z ważniejszych i najbardziej reprezentatywnych debat o obecnym stanie i planowanych zmianach w polskim systemie ochrony zdrowia.
27 września 2018
Grupa Impel partnerem ogólnopolskiej konferencji – podsumowanie
Grupa Impel po raz kolejny była partnerem wydarzenia. W tym roku głównym tematem konferencji było „Bezpieczeństwo personelu i pacjenta”.
1 2 3 4 >