Dostarczamy wiedzę
sprawdź ostatnie informacje, regularnie zamieszczamy także ciekawe opracowania

Aktualności

25 kwietnia 2018
Niebawem otwarcie kolejnej restauracji Przewaga Bistro…
Z dumą informujemy, iż 7 maja otwieramy kolejną restaurację Przewaga Bistro, tym razem w Warszawie.
25 kwietnia 2018
Grupa Impel na HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT
Ewa Chmielewska, Dyrektor Grupy Produktowej Health Care Impel, wystąpi w roli eksperta podczas sesji „Forum Outsourcingu w Ochronie Zdrowia – Nowoczesność i Odpowiedzialność”. Sesja odbędzie się pierwszego dnia konferencji, czyli 21 czerwca.
23 kwietnia 2018
Izba Administracji Skarbowej uchyliła decyzję w sprawie zwolnienia z VAT
Dyrektor Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu umorzył postępowanie w sprawie stosowania przez spółkę Hospital Service Company zwolnienia z VAT usług opieki medycznej.
20 kwietnia 2018
Impel przyczynia się do ochrony ziemi, środowiska
Ekologiczne sposoby sprzątania biurowców, hoteli i innych obiektów komercyjnych oraz użyteczności publicznej zyskują coraz większą sympatię zarówno inwestorów, jak i najemców powierzchni.
16 kwietnia 2018
Planujesz organizację przyjęcia rodzinnego z okazji chrzcin i komunii?
Zapraszamy do naszej restauracji Przewaga Bistro. Z przyjemnością ugościmy Ciebie i Twoich gości. Zapewnimy sprawną organizację tego wyjątkowego wydarzenia.
12 kwietnia 2018
Impel Catering Party Service na Kongresie Powiatów we Wrocławiu
W dniu 6 kwietnia we Wrocławskim Centrum Konferencyjnym przy Hali Stulecia odbył się Kongres Powiatów. Głównymi tematami wydarzenia były: zmiany w szkolnictwie branżowym i technicznym planowane od roku szkolnego 2019/2020, nowe rozwiązania wprowadzone w Systemie Informacji Oświatowej, prezentacja ...
28 marca 2018
Wiedza teoretyczna w praktyce - cykliczne szkolenia z technik sprzątania
Coraz bardziej docenia się szkolenia pracowników w firmach sprzątających. Wiedza teoretyczna wzbogacona o zajęcia praktyczne, pozwala nabyć nowe umiejętności, doskonalić te już nabyte i pozyskać wiedzę na temat najnowszych technik sprzątania.
23 marca 2018
Zmiana numeru konta Impel Cleaning Sp. z o.o. – fałszywa informacja
Szanowni Państwo Dotarły do nas informacje o mailach zawierających skany pisma, komunikującego rzekomą zmianę kont spółki Impel Cleaning sp. z o.o. Informacje te są wysyłane bez wiedzy i zgody naszych spółek.
1 2 3 4 >