Dostarczamy wiedzę
sprawdź ostatnie informacje, regularnie zamieszczamy także ciekawe opracowania

Aktualności

08 listopada 2017
Party Service Impel Catering na otwarciu wrocławskiego dworca autobusowego
W dniu 6 listopada uroczyście otwarto wrocławski dworzec autobusowy. Nowy dworzec zlokalizowany jest w podziemiach również nowo otwartego Centrum Handlowego Wroclavia.
06 listopada 2017
Sieć MOYA nowym klientem spółki Agrobud BHP SA
Agrobud BHP SA będzie dostawcą materiałów biurowych i higienicznych służących do utrzymania czystości na stacji MOYA. To sieć ponad 150 stacji benzynowych w Polsce, która do końca roku ma mieć 170 punktów, a do końca roku 2019 blisko 250 stacji.
03 listopada 2017
Dolnośląski Gryf z Party Service Impel Catering
W dniu 23 października 2017 roku w Narodowym Forum Muzyki odbyła się Wielka Gala Biznesu, będąca uroczystym rozstrzygnięciem 14. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf”. Tegoroczna Gala Biznesu zakończyła się uroczystym bankietem, podczas którego Party Service Impel Catering zapewniło obsługę ...
26 października 2017
O technologii termometrycznej na Forum Rynku Zdrowia
Dzięki technologii termometrycznej stały monitoring łańcucha chłodniczego może być w pełni zautomatyzowany i nie wymagający stałego zaangażowania personelu medycznego.
25 października 2017
Grupa Impel na Forum Rynku Zdrowia - podsumowanie
XIII edycja Forum Rynku Zdrowia już za nami - jedna z największych i najbardziej prestiżowych konferencji traktująca o stanie oraz możliwościach rozwoju polskiej służby zdrowia.
23 października 2017
Impel na XVI Forum Szpitali w Poznaniu
W dniach 19-20 października 2017 r. w Poznaniu odbyło się XVI Forum Szpitali.
23 października 2017
Połączenie spółek Impel Cleaning Sp. z o.o. i Impel Security Polska Sp. z o.o.
Połączenie spółek Impel Cleaning Sp. z o.o. i Impel Security Polska Sp. z o.o.
19 października 2017
Dni Dewelopera z Party Service Impel Catering
W dniu 12 października odbyła się VII edycja Konferencji Dni Dewelopera w Sali Kongresowej przy Hali Stulecia. Jak co roku we Wrocławiu zagościli analitycy rynku i specjaliści z branży budownictwa, bankowości, finansów i architektury. Wśród gości i prelegentów znaleźli się prezesi największych ...
1 2 3 4 >