Dostarczamy wiedzę
sprawdź ostatnie informacje, regularnie zamieszczamy także ciekawe opracowania

Aktualności

25 września 2017
Sieć salonów samochodowych Krotoski-Cichy nowym partnerem Agrobudu
Agrobud BHP SA rozpoczął zaopatrywanie ogólnopolskiej sieci salonów i warsztatów samochodowych Krotoski-Cichy w produkty BHP. Kolejnym krokiem współpracy będzie rozszerzenie zakresu usług o dostawy produktów higienicznych i utrzymania czystości.
20 września 2017
7. Property Forum − Grupa Impel pokaże jak uzyskać synergię usług
Podczas najważniejszego spotkania branży nieruchomości komercyjnych w Polsce zaprezentujemy Zintegrowaną Obsługę Nieruchomości.
19 września 2017
Agrobud zaopatrzy Grupę Erbud w produkty BHP
Agrobud BHP SA podpisał umowę na obsługę Grupy Erbud w zakresie zaopatrzenia w produkty BHP. W pierwszej fazie wdrożona zostanie obsługa spółki Erbud Industry oraz oddziału Wrocław. W następnych fazach dołączą kolejne oddziały oraz spółki należące do nowego Klienta.
13 września 2017
Podpowiemy Ci jak codziennie zaoszczędzić 60 minut, sprawdź nasz sposób!
Odciążając swoich pracowników z wykonywania czynności, którymi może zająć się firma sprzątająca, możesz zyskać aż 15 600 minut produktywnej pracy.
12 września 2017
Współpraca AGROBUD BHP SA z Philip Morris Polska
Agrobud BHP SA rozpoczął współpracę z Philip Morris Polska w zakresie nowej usługi: outsourcingu BHP. Ten, wprowadzony niedawno na rynek produkt polega na przejęciu od klienta całości zagadnień związanych z zabezpieczeniem pracowników klienta w produkty BHP. Usługa obejmuje przejęcie ...
06 września 2017
Hotelowe gwiazdki to nie tylko wzrost prestiżu, ale i liczby obowiązków – sprawdź jakich
Niezależnie od ilości gwiazdek, służba pięter powinna codziennie (lub według zaleceń gościa) przeprowadzić kontrolę czystości i wykonać niezbędne czynności porządkowe w każdym pokoju.
30 sierpnia 2017
Człowiek i natura – zieleń dla klientów i pracowników
Profesjonalne usługi sprzątające to nie tylko dbałość o czystość w budynku.
22 sierpnia 2017
Kosiarki automatyczne – inteligentna pielęgnacja zieleni
Do grona inteligentnych rozwiązań, ułatwiających życie, można zaliczyć automatyczne kosiarki. Czy takie urządzenia mają szansę zrewolucjonizować podejście do dbania o estetykę posesji?
1 2 3 4 >